Domů » Nejlepší dárky pro seniory

Nejlepší dárky pro seniory

Aktualizováno:
Kategorie: To nejlepší

Sháníte vhodné dárky pro seniory? Vánoční dárky nebo dárky k narozeninám pro babičku, dědu, maminku nebo tatínka? Pokud ano, připravili jsme pro vás seznam toho nejlepšího, co je na českém internetu k dostání. Načerpejte inspiraci a udělejte radost svým nejbližším.

Nejlepší dárky pro seniory

  1. Dárky pro seniory v podobě originálních květin
  2. Praktické vychytávky jako dárek pro seniory
  3. Pomalý hrnec
  4. Pobyt jako dárek pro seniory
  5. Krokoměr pro aktivní seniory
  6. Originální dárkové krabice s překvapením
  7. Zážitkový dárek pro seniory
  8. Knihy pro seniory
  9. Společenské hry a hlavolamy pro seniory
  10. Trekingové hůlky pro seniory

1. Originální kytice pro mlsné seniory

mlsná kytice

cena od: 350 Kč

Firma Frutiko se věnuje prodeji kytic, na tom by nebylo nic ojedinělého, kdyby ovšem ty kytice nebyly jedlé. Pokud chcete udělat radost věnováním něčeho originálního a ještě k tomu darovat něco na zub, je to skvělá příležitost. Velký výběr čerstvých květin, ale i netradičních ovocných a čokoládových květin a dalšího luxusního zboží, které zaručeně potěší.

2. Praktická vychytávka jako dárek

dárky pro seniory - vychytávk

cena od: 200 Kč

Praktické dárky pro seniory mají tu výhodu, že nejen že potěší, ale jsou i užitečné. Často jsou to ani ne moc drahé drobnosti, které ve výsledku dokáží výrazně usnadnit a zpříjemnit každodenní život. Pro starší lidi, kteří ocení především praktičnost věcí, to budou vítané dary.

3. Pomalý hrnec

pomalý hrnec

cena od: 600 Kč

Pomalý hrnec patří mezi další velice praktické dárky a to nejen pro seniory. Pokud jste o něm ještě neslyšeli, je čas to napravit. Kouzlo pomalého hrnce tkví v tom, že šetří energii, čas a práci – všechno to, co senioři potřebují nejvíc. Pro seniory, kteří si chtějí ukuchtit sami a přitom nechtějí nebo nemohou trávit zbytečně moc času v kuchyni, je to výborný pomocník. Navíc to může být impulz vrhnout se znovu s chutí do vaření a najít si tak nový koníček.

4. Věnujte pobyt pro seniory

pobyty pro seniory

cena od: 1350 Kč

Pobyty pro seniory jsou velice oblíbené, protože nabízí nejen změnu prostředí, ale i spoustu léčebných procedur, které dokáží tělo krásně zrelaxovat. Navíc senioři se nemusí o nic starat a je jim dopřána péče jako v bavlnce. Samozřejmě v nabídce najdete i pobyty pro aktivní seniory, které nabízí sportovnější vyžití. Nechte se inspirovat a vyberte pro své blízké některý z těch nejlepších pobytů pro seniory.

5. Krokoměr pro aktivní seniory

krokoměry pro seniory

cena od: 500 Kč

Nechat tělo lenivět není dobré v žádném věku a v tom starším to platí dvojnásob. Fyzická aktivita je pro zdravé stárnutí zásadní, protože ve starším věku tělo snáze ztrácí pružnost a svaly sílu. Pravidelný pohyb je pro starší lidi jednou z nejdůležitějších věcí, které mohou pro své zdraví udělat.

Krokoměr pro seniory je skvělým pomocníkem, který nabízí zpětnou vazbu o tom, jak je senior aktivní a samozřejmě dokáže správně namotivovat k lepším výkonům. Skvělý dárek především pro aktivní seniory.

6. Originální dárkové krabice s překvapením

giftbox

cena od: 999 Kč

Firma Manboxeo vyrábí velice originální nejen dárkové krabice s různými překvapeními. Jejich designově vyladěná balení s prémiovým obsahem skrývají sety pečlivě vybraných delikates nebo luxusní kosmetiky. V nabídce najdete i spoustu jiných úžasných produktů, které mohou skvěle fungovat i jako dárky pro seniory.

7. Věnujte zážitek

let balonem dárky pro seniory

cena od: 1500 Kč

Nejhezčími dárky bývají ty, které přináší zážitky. Zážitkové dárky pro seniory mohou být skvělou cestou, jak svým nejbližším dopřát něco originálního a nezapomenutelného. Mezi nejoblíbenější zážitkové dárky pro seniory patří bezesporu lety balonem. Společnost Adrop nabízí více než 35 lokalit, ze kterých můžete vybírat a v nabídce má samozřejmě i celou řadu dalších zážitků.

8. Knihy jako dárek pro seniory

knihy pro seniory

cena od: 200 Kč

Čtení knih je oblíbenou kratochvílí snad každého seniora. Udržuje mozek v dobré kondici a současně ukájí touhu po hodnotných informacích. Vyberte jako dárek například originální knihu ve stylu kroniky, kterou se při sestavování zabaví celá rodina a nakonec zůstane jako krásná kniha vzpomínek. Velice oblíbené jsou také křížovky.

9. Společenské hry a hlavolamy pro seniory

společenské hry pro seniory

cena od: 400 Kč

Stejně jako knihy i společenské hry a hlavolamy dokáží zaměstnat mozkové buňky každému nejen seniorovi. Hrát si – to je to, k čemu se vždycky rádi vracíme a vracet budeme. Skvělé oddychovky i náročnější hry a hlavolamy dokáží zaručeně zabavit a zpříjemnit společně strávené chvíle.

10. Trekingové hůlky pro seniory

nordic walking senioři

cena od: 500 Kč

Především aktivní senioři, kteří jsou zvyklí vyrážet do přírody utužit své zdraví pohybem, uvítají trekingové hůlky na oblíbený nordic walking. Pokud o této pro zdraví prospěšné aktivitě ještě nic neví, poraďte jim a vybavte je rovnou jedinou nezbytnou věcí, kterou kromě odhodlání musí mít – trekingovými hůlkami.


4.7/5 (28)